אודות

Welcome

סוכנות לפרסום ממומן בגוגל

one of a kind

אנחנו לא מתיימרים להיות הכי טובים בהכל, אבל אנחנו כן יכולים להגיד שבשירות היחיד שאנחנו מציעים אנחנו הכי טובים שיש.

image-section-43-min.jpg

פלטפורמת הפרסום של גוגל זה המגרש הביתי שלנו. אנחנו חיים ונושמים קמפיינים ממומנים בגוגל משנת 2007. אנחנו יודעים להביא תוצאות איכותיות, יציבות ועם גידול תמידי לאורך חיי הקמפיין. אנחנו תמיד מתעדכנים בחידושים ובפיצ'רים החדשים ועושים את המקסימום שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שיש.

לעולם לא ניקח פרויקט שאנחנו לא בטוחים שנצליח להביא בו תוצאות משמעותיות. העבודה שלנו חייבת להיות מדויקת, יסודית וחכמה. הניסיון העסקי שצברנו מעניק לנו יכולת לזהות מגמות, שינויים ולהגיב בצורה נכונה.

About me

נעים להכיר, מתן אסטון

התחלתי לעסוק בתחום בשנת 2007 עוד שהיינו צריכים להסביר לאנשים מה זה גוגל, לא היו הרבה מפרסמים שהשקיעו בגוגל בין אם זה בקידום ממומן ובין אם זה בקידום אורגני.

אחרי 8 שנים כשכיר שלמדתי המון, הכשרתי וניהלתי עשרות עובדים, ניהלתי מאות לקוחות בקידום אורגני וגם בקידום ממומן בגוגל, החלטתי לצאת לדרך עצמאית אבל להתמקד במשהו אחד שתמיד אהבתי וזה קידום ממומן בגוגל. אז פתחתי סוכנות פרסום שנקראת BOOSTIT שמעניקה שירותי פרסום בגוגל בלבד.

הלקוחות שלי מגוונים ועוסקים בהמון תחומים: עורכי דין, פיננסים והשקעות, הייטק, חנויות פיזיות, אוכל ואירוח, רפואה ואסתטיקה, ילדים ופעוטות, בתי ספר ולימודים, חברות תוכנה, בנייה, יועצים ומטפלים, בריאות ועוד…

לא תמצאו עמוד שמכיל את הלקוחות שלי, אני בן אדם מאוד דיסקרטי ששומר על הפרטיות שלו וגם של הלקוחות שלי.

יש לנו אחריות לא קטנה ואנחנו לוקחים אותה בשיא הרצינות. לא נחים לעולם ותמיד עושים את המקסימום שהלקוחות שלנו יראו "פירות" מההשקעה שלהם ומהאמון שהם נותנים לנו.

מערכת היחסים שלנו עם כל הלקוחות שלנו, היא מערכת יחסים רצינית, לא "סטוץ", אנחנו רוצים שיהיה להם טוב וגם לנו. אנחנו לא רוצים שהלקוחות שלנו יהיו איתנו בגלל חוזה מחייב ולכן החוזה איתנו אומר שניתן לסיים את ההתקשרות בכל רגע נתון, בלי הודעה מוקדמת, פשוט מודיעים לנו שרוצים להפסיק ואנחנו מפסיקים.  (כמובן שאנחנו נעשה הכל שלא נגיע לזה)

ההסכם הזה גורם לנו תמיד לפעול ולנסות למצוא מקום לשיפור, הגדלת הרווחיות ולתת תמיד 100% מעצמנו לטובת הצלחת הקמפיינים שאנחנו מנהלים עבורכם.

סוכנות פרסום בליגה אחרת, צרו איתנו קשר.